Szkolenie marketing automation

Zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętności z obszaru marketing automation

Szkolenia otwarte

Dla kogo

Szkolenie marketing automation przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcieliby od podstaw zdobyć kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie automatyzacji marketingu. Zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym.

Warsztaty dedykowane

Dla kogo

Warsztaty dedykowane przeznaczone są dla firm i instytucji, które planują wdrożenie lub już korzystają z platformy do automatyzacji marketingu. Potrzebują pozyskać wiedzę i kompetencje konieczne do skutecznej realizacji zaplanowanych projektów.

Dlaczego warto podnosić kompetencje

Powody dla których firmy nie wdrażają automatyzacji marketingu
0%
brak eksperckiej wiedzy i know-how
0%
brak wykwalifikowanej kadry
0%
brak strategii marketing automation
0%
brak zasobów finansowych

Marketing automation szkolenia dedykowane

Brak wiedzy i doświadczenia to jeden z głównych powodów niepowodzeń w realizacji projektów marketing automation. Podczas dedykowanych warsztatów, przekazujemy praktyczną wiedzę, która pozwala na skuteczniejsze działania oraz efektywne wykorzystanie możliwości jakie oferuje marketing automation.

Dlaczego warto

Dedykowany program szkolenia

Program jest zawsze przygotowywany indywidualnie i dopasowany do potrzeb zgłaszanych przez klienta. Przed planowanymi warsztatami, zawsze przeprowadzamy dokładną analizę badając potrzeby i wymagania. Dopiero w oparciu o pozyskane informacje opracowujemy program warsztatów.

Praktyczne zajęcia

Nasze zajęcia zawsze mają formę warsztatów z aktywnym udziałem uczestników. W ich trakcie pracujemy nad przygotowanymi wcześniej zagadnieniami, rozwiązując rzeczywiste problemy i wypracowując rozwiązania, które mogą zostać wdrożone w firmie.

Elastyczność w wyborze miejsca

W zależności do potrzeb możemy przeprowadzić warsztaty zarówno w siedzibie firmy, jak i na gruncie neutralnym, organizując salę szkoleniową spełniającą wymagania klienta.

Konsultacje i wsparcie

Po zakończonych warsztatach zapewniamy konsulting i wsparcie przy wdrażaniu rozwiązań.  Zależy nam na tym, aby zdobyta wiedza i wypracowane rozwiązania znalazły zastosowanie w praktyce i przełożyły się na konkretne projekty.

Dowiedz się więcej o szkoleniach

Co mówią o nas klienci

 • „Dziękujemy za serię warsztatów marketing automation! Dawka teorii i praktyki w odpowiednich proporcjach pozwoliła poszerzyć wiedzę na ten temat w firmie i zainspirowała nas do konkretnych zastosowań z wykorzystaniem narzędzi i danych, jakie mamy na pokładzie.”
  Head of Big Data Burda Media Polska

  Remigiusz Siudźiński
  Klient
 • Bardzo profesjonalnie przeprowadzone warsztaty. Sporo praktycznej i unikalnej wiedzy do zastosowania w praktyce. Z pewnością pomoże nam to lepiej zrozumieć naszych klientów i wykorzystać narzędzia które posiadamy.
  Robert Słowik

  Robert Słowik
  Senior Marketing Officer w Weegree IT

Poznaj prowadzących

adrian kaczkowski

Adrian Kaczkowski

Ponad 5-letnie doświadczenie w obszarze automatyzacji marketingu. Dziesiątki zrealizowanych projektów pozwoliły mu na zdobycie szerokiej wiedzy, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Doskonale zorientowany w najnowszych trendach oraz nowinkach z zakresu digital marketingu.

michal szewczyk

Michał Szewczyk

Marketingiem internetowym zajmuje się od ponad 10 lat. Przez ten czas zdobywał doświadczenie w obszarze performance marketing, web analytics, e-commerce, optymalizacji konwersji. Od kilku lat zajmuje się automatyzacją marketingu, realizując projekty wdrożeniowe, oraz prowadząc szkolenia.

https://www.linkedin.com/in/michal-szewczyk/

Dowiedz się więcej o szkoleniach dedykowanych

lub wyślij zapytanie ofertowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności