Kim jesteśmy

Poznaj nas bliżej :)

O nas

Jesteśmy dwójką doświadczonych konsultantów, którzy mają już na swoim koncie ponad 30 zrealizowanych projektów z obszaru marketing automation.

  • Łączymy świat technologii, marketingu online z narzędziami service design, dzięki czemu dostarczamy skuteczne rozwiązania w oparciu o unikalny proces.
  • Mamy doświadczenie w automatyzacji procesów w takich branżach, jak motoryzacja, retail, travel, ecommerce, publishing, B2B, czy też HR.
  • Zdobyte doświadczenie i wypracowany know-how wykorzystujemy podczas szkoleń, przekazując praktyczną wiedzę, gotową do zastosowania w obecnych lub przyszłych projektach.

Jak pracujemy

Dostarczamy skuteczne rozwiązania oparte o nasz unikalny proces i wieloletnie doświadczenie. Podstawą naszego działania jest odpowiednie zrozumienie potrzeb klienta i specyfiki biznesu. Realizujemy to podczas wywiadów oraz kreatywnych warsztatów, na których wypracowujemy strategiczne koncepcje oraz przekazujemy klientom informacje o możliwościach drzemiących w automatyzacji marketingu. Wypracowane założenia przekładamy na konkretne, gotowe do wdrożenia rozwiązania. W zależności od potrzeb, możemy służyć wsparciem, zbudować kompetencje in-house lub zapewnić kompleksową realizacją działań, począwszy od strategii, a kończąc na uruchomieniu i optymalizacji działań marketing automation.

Chcesz nas lepiej poznać?

michal szewczyk
Co-founder

Michał Szewczyk

Marketingiem internetowym zajmuje się od ponad 10 lat. Przez ten czas zdobywał doświadczenie w obszarze performance marketing, web analytics, e-commerce, optymalizacji konwersji. Od kilku lat zajmuje się automatyzacją marketingu, realizując projekty wdrożeniowe, oraz prowadząc szkolenia.

https://www.linkedin.com/in/michal-szewczyk/